CRCW040246R4FKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040246R4FKEDHP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW040246R4FKEDHP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 46.4 OHM 1% 1/5W 0402
Foi de date: CRCW040246R4FKEDHP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW040246R4FKEDHP
Număr parc CRCW040246R4FKEDHP Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 46.4 OHM 1% 1/5W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7996618 pcs Fișa cu date CRCW040246R4FKEDHP.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie CRCW-HP Rezistenţă 46.4 Ohms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 46.4 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW040246K4FKTE
CRCW040246K4FKTE
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 46.4K OHM 1% 1/16W 0402
In stoc: 7263796 pcs
Descarca: CRCW040246K4FKTE.pdf
RFQ
CRCW040246R4FKED
CRCW040246R4FKED
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 46.4 OHM 1% 1/16W 0402