CRCW040243K2FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040243K2FKEDC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW040243K2FKEDC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 43.2K OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: CRCW040243K2FKEDC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
60000 pcs
100000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW040243K2FKEDC
Număr parc CRCW040243K2FKEDC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 43.2K OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40204135 pcs Fișa cu date CRCW040243K2FKEDC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 43.2 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 541-4968-2
CRCW040243K2FKEDC-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 43.2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film