CRCW04023K92FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K92FKEDC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW04023K92FKEDC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.92K OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: CRCW04023K92FKEDC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
60000 pcs
100000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW04023K92FKEDC
Număr parc CRCW04023K92FKEDC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.92K OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38498872 pcs Fișa cu date CRCW04023K92FKEDC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie CRCW-C Rezistenţă 3.92 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 541-4947-2
CRCW04023K92FKEDC-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.014" (0.35mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 3.92 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CRCW04023K92FKED
CRCW04023K92FKED
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 3.92K OHM 1% 1/16W 0402