CRCW04023K32FKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K32FKEDHP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW04023K32FKEDHP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 3.32K OHM 1% 1/5W 0402
Foi de date: CRCW04023K32FKEDHP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW04023K32FKEDHP
Număr parc CRCW04023K32FKEDHP Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 3.32K OHM 1% 1/5W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7121457 pcs Fișa cu date CRCW04023K32FKEDHP.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie CRCW-HP Rezistenţă 3.32 kOhms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 541-3.32KYTR
CRCW04023K32FKEDHP-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 3.32 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film