CRCW04022R80FNTD
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04022R80FNTD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW04022R80FNTD
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2.8 OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: CRCW04022R80FNTD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CRCW04022R80FNTD
Număr parc CRCW04022R80FNTD Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2.8 OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5920448 pcs Fișa cu date CRCW04022R80FNTD.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.8 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume CRCW0402 200 2R8 1% RT7
CRCW04022R80FRT7
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 2.8 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film