CRCW02014R30FXED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02014R30FXED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW02014R30FXED
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 4.3 OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: CRCW02014R30FXED.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CRCW02014R30FXED
Număr parc CRCW02014R30FXED Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 4.3 OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4053197 pcs Fișa cu date CRCW02014R30FXED.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -200/ +400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie CRCW Rezistenţă 4.3 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 4.3 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film