CRCW02013M30FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02013M30FNED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW02013M30FNED
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 3.3M OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: CRCW02013M30FNED.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CRCW02013M30FNED
Număr parc CRCW02013M30FNED Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 3.3M OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11135268 pcs Fișa cu date CRCW02013M30FNED.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie CRCW Rezistenţă 3.3 MOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3.3 MOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film