CRCW02012M61FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02012M61FNED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW02012M61FNED
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului CRCW0201 200 2M61 1% ET7 E3
Foi de date: CRCW02012M61FNED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW02012M61FNED
Număr parc CRCW02012M61FNED Producător Dale / Vishay
Descriere CRCW0201 200 2M61 1% ET7 E3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9576298 pcs Fișa cu date CRCW02012M61FNED.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.61 MOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 2.61 MOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film