CRCW02012K49FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02012K49FKED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW02012K49FKED
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 2.49K OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: CRCW02012K49FKED.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CRCW02012K49FKED
Număr parc CRCW02012K49FKED Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 2.49K OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3119659 pcs Fișa cu date CRCW02012K49FKED.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie CRCW Rezistenţă 2.49 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 541-2.49KAABTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.49 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film