CRCW020119R6FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020119R6FNED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW020119R6FNED
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 19.6 OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: CRCW020119R6FNED.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CRCW020119R6FNED
Număr parc CRCW020119R6FNED Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 19.6 OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11861738 pcs Fișa cu date CRCW020119R6FNED.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie CRCW Rezistenţă 19.6 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume D10/CRCW0201 200 19R6 1% ET7 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 19.6 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film