CRCW0201130KFNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0201130KFNED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW0201130KFNED
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 130K OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: CRCW0201130KFNED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW0201130KFNED
Număr parc CRCW0201130KFNED Producător Dale / Vishay
Descriere RES SMD 130K OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10826185 pcs Fișa cu date CRCW0201130KFNED.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie CRCW Rezistenţă 130 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume D10/CRCW0201 200 130K 1% ET7 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.011" (0.28mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 130 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film