CRCW0100499RFREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0100499RFREL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRCW0100499RFREL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 499 OHM 1% 1/32W 01005
Foi de date: CRCW0100499RFREL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRCW0100499RFREL
Număr parc CRCW0100499RFREL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 499 OHM 1% 1/32W 01005 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2875072 pcs Fișa cu date CRCW0100499RFREL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1005 Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serie CRCW Rezistenţă 499 Ohms
Putere (Wați) 0.03W, 1/32W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 01005 (0402 Metric) Alte nume 541-4250-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.006" (0.15mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 499 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film