CRA06S083100KFTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S083100KFTA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRA06S083100KFTA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
Foi de date: CRA06S083100KFTA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRA06S083100KFTA
Număr parc CRA06S083100KFTA Producător Dale / Vishay
Descriere RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2320418 pcs Fișa cu date CRA06S083100KFTA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Serie CRA06 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 100k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume CRA6S8100KATR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) descriere detaliata 100k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals