CPWN0515R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN0515R00JB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPWN0515R00JB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 15 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: CPWN0515R00JB14.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPWN0515R00JB14
Număr parc CPWN0515R00JB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 15 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9322 pcs Fișa cu date CPWN0515R00JB14.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serie CPWN Rezistenţă 15 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 15 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CPWN051R500JB14
CPWN051R500JB14
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 1.5 OHM 5W 5% AXIAL
In stoc: 10038 pcs
Descarca: CPWN051R500JB14.pdf
RFQ
CPWN0515R00JB143
CPWN0515R00JB143
Producători: Dale / Vishay