CPWN03499R0FB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN03499R0FB143 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPWN03499R0FB143
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 499 OHM 3W 1% AXIAL
Foi de date: CPWN03499R0FB143.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPWN03499R0FB143
Număr parc CPWN03499R0FB143 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 499 OHM 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9501 pcs Fișa cu date CPWN03499R0FB143.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serie CPWN Rezistenţă 499 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 499 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound