CPW052K200KB313
Dale / VishayDale / Vishay
CPW052K200KB313 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPW052K200KB313
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.2K OHM 5W 10% AXIAL
Foi de date: CPW052K200KB313.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPW052K200KB313
Număr parc CPW052K200KB313 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.2K OHM 5W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 46750 pcs Fișa cu date CPW052K200KB313.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serie CPW Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound