CPW032R000FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW032R000FE14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPW032R000FE14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2 OHM 3W 1% AXIAL
Foi de date: CPW032R000FE14.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPW032R000FE14
Număr parc CPW032R000FE14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2 OHM 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9511 pcs Fișa cu date CPW032R000FE14.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serie CPW Rezistenţă 2 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 2 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound