CPSL10R0100FE145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL10R0100FE145 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPSL10R0100FE145
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 10W 1% 4LEAD
Foi de date: CPSL10R0100FE145.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPSL10R0100FE145
Număr parc CPSL10R0100FE145 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.01 OHM 10W 1% 4LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1086 pcs Fișa cu date CPSL10R0100FE145.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serie CPSL Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound