CPSL05R0100KB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL05R0100KB145 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPSL05R0100KB145
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 5W 10% 4LEAD
Foi de date: CPSL05R0100KB145.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPSL05R0100KB145
Număr parc CPSL05R0100KB145 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.01 OHM 5W 10% 4LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9144 pcs Fișa cu date CPSL05R0100KB145.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serie CPSL Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound