CPR206R200KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR206R200KE10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR206R200KE10
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 6.2 OHM 20W 10% RADIAL
Foi de date: CPR206R200KE10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPR206R200KE10
Număr parc CPR206R200KE10 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 6.2 OHM 20W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7835 pcs Fișa cu date CPR206R200KE10.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Serie CPR Rezistenţă 6.2 Ohms
Putere (Wați) 20W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 6.2 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound