CPR2015R00JE10
Vishay DaleVishay Dale
CPR2015R00JE10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR2015R00JE10
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 15 OHM 20W 5% RADIAL
Foi de date: CPR2015R00JE10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPR2015R00JE10
Număr parc CPR2015R00JE10 Producător Vishay Dale
Descriere RES 15 OHM 20W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6954 pcs Fișa cu date CPR2015R00JE10.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 20W
Tensiune - Defalcare Radial Lead Grosime (Max) ±300ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm) Serie CPR
Starea RoHS Bulk Polarizare Radial
Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului CPR2015R00JE10 Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety lui FIFO 2
Descriere extinsă 15 Ohm ±5% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere RES 15 OHM 20W 5% RADIAL Acoperire, Tipul carcasei Wirewound