CPR15R2000JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR15R2000JE10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR15R2000JE10
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.2 OHM 15W 5% RADIAL
Foi de date: CPR15R2000JE10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPR15R2000JE10
Număr parc CPR15R2000JE10 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.2 OHM 15W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6388 pcs Fișa cu date CPR15R2000JE10.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 1.888" L x 0.500" W (47.96mm x 12.70mm)
Serie CPR Rezistenţă 200 mOhms
Putere (Wați) 15W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 200 mOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound