CPR151R300KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR151R300KE10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR151R300KE10
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1.3 OHM 15W 10% RADIAL
Foi de date: CPR151R300KE10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPR151R300KE10
Număr parc CPR151R300KE10 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1.3 OHM 15W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8078 pcs Fișa cu date CPR151R300KE10.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 1.888" L x 0.500" W (47.96mm x 12.70mm)
Serie CPR Rezistenţă 1.3 Ohms
Putere (Wați) 15W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 1.3 Ohms ±10% 15W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound