CPR1020R00JF10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR1020R00JF10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR1020R00JF10
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 20 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: CPR1020R00JF10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPR1020R00JF10
Număr parc CPR1020R00JF10 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 20 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6115 pcs Fișa cu date CPR1020R00JF10.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 1.888" L x 0.375" W (47.96mm x 9.53mm)
Serie CPR Rezistenţă 20 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.360" (9.14mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 20 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound