CPR07R2700KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR07R2700KE10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR07R2700KE10
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.27 OHM 7W 10% RADIAL
Foi de date: CPR07R2700KE10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPR07R2700KE10
Număr parc CPR07R2700KE10 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.27 OHM 7W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7926 pcs Fișa cu date CPR07R2700KE10.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm)
Serie CPR Rezistenţă 270 mOhms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.360" (9.14mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 270 mOhms ±10% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound