CPR05R6800KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR05R6800KB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR05R6800KB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.68 OHM 5W 10% RADIAL
Foi de date: CPR05R6800KB14.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPR05R6800KB14
Număr parc CPR05R6800KB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.68 OHM 5W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10782 pcs Fișa cu date CPR05R6800KB14.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±600ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Serie CPR Rezistenţă 680 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.360" (9.14mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 680 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound