CPR03430R0KE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR03430R0KE31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR03430R0KE31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 430 OHM 3W 10% RADIAL
Foi de date: CPR03430R0KE31.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPR03430R0KE31
Număr parc CPR03430R0KE31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 430 OHM 3W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61547 pcs Fișa cu date CPR03430R0KE31.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Serie CPR Rezistenţă 430 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.375" (9.53mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 430 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound