CPR03390R0JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR03390R0JE14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPR03390R0JE14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 390 OHM 3W 5% RADIAL
Foi de date: CPR03390R0JE14.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPR03390R0JE14
Număr parc CPR03390R0JE14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 390 OHM 3W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9385 pcs Fișa cu date CPR03390R0JE14.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Serie CPR Rezistenţă 390 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.375" (9.53mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 390 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound