CPL15R0300FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL15R0300FE14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL15R0300FE14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.03 OHM 15W 1% AXIAL
Foi de date: CPL15R0300FE14.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL15R0300FE14
Număr parc CPL15R0300FE14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.03 OHM 15W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1189 pcs Fișa cu date CPL15R0300FE14.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Serie CPL Rezistenţă 30 mOhms
Putere (Wați) 15W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 30 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound