CPL15R0100FB313
Dale / VishayDale / Vishay
CPL15R0100FB313 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL15R0100FB313
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 15W 1% AXIAL
Foi de date: CPL15R0100FB313.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL15R0100FB313
Număr parc CPL15R0100FB313 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.01 OHM 15W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 28540 pcs Fișa cu date CPL15R0100FB313.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Serie CPL Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 15W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound