CPL10R0200JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL10R0200JE14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL10R0200JE14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.02 OHM 10W 5% AXIAL
Foi de date: CPL10R0200JE14.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL10R0200JE14
Număr parc CPL10R0200JE14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.02 OHM 10W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1019 pcs Fișa cu date CPL10R0200JE14.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serie CPL Rezistenţă 20 mOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 20 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CPL10R0200JB313
CPL10R0200JB313
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 0.02 OHM 10W 5% AXIAL
In stoc: 44105 pcs
Descarca: CPL10R0200JB313.pdf
RFQ
CPL10R0200JE313
CPL10R0200JE313
Producători: Dale / Vishay
In stoc: 59500 pcs
Descarca: CPL10R0200JE313.pdf
RFQ
CPL10R0200JE143
CPL10R0200JE143