CPL07R0700FB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0700FB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL07R0700FB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.07 OHM 7W 1% AXIAL
Foi de date: CPL07R0700FB14.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL07R0700FB14
Număr parc CPL07R0700FB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.07 OHM 7W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8504 pcs Fișa cu date CPL07R0700FB14.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serie CPL Rezistenţă 70 mOhms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 70 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CPL07R0700FB313
CPL07R0700FB313
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 0.07 OHM 7W 1% AXIAL
In stoc: 28911 pcs
Descarca: CPL07R0700FB313.pdf
RFQ
CPL07R0700FB31
CPL07R0700FB31
Producători: Dale / Vishay
In stoc: 26033 pcs
Descarca: CPL07R0700FB31.pdf
RFQ
CPL07R0700FB143
CPL07R0700FB143