CPL07R0500JE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0500JE143 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL07R0500JE143
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.05 OHM 7W 5% AXIAL
Foi de date: CPL07R0500JE143.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL07R0500JE143
Număr parc CPL07R0500JE143 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.05 OHM 7W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9326 pcs Fișa cu date CPL07R0500JE143.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serie CPL Rezistenţă 50 mOhms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 50 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound