CPL07R0400FB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0400FB31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL07R0400FB31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.04 OHM 7W 1% AXIAL
Foi de date: CPL07R0400FB31.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL07R0400FB31
Număr parc CPL07R0400FB31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.04 OHM 7W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 29453 pcs Fișa cu date CPL07R0400FB31.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serie CPL Rezistenţă 40 mOhms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 40 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound