CPL05R1000JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R1000JB31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL05R1000JB31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.1 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: CPL05R1000JB31.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL05R1000JB31
Număr parc CPL05R1000JB31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.1 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 46929 pcs Fișa cu date CPL05R1000JB31.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serie CPL Rezistenţă 100 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 100 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound