CPL05R0100FE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0100FE31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL05R0100FE31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 5W 1% AXIAL
Foi de date: CPL05R0100FE31.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL05R0100FE31
Număr parc CPL05R0100FE31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.01 OHM 5W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32733 pcs Fișa cu date CPL05R0100FE31.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serie CPL Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CPL05R0100FE14
CPL05R0100FE14
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 0.01 OHM 5W 1% AXIAL
In stoc: 9605 pcs
Descarca: CPL05R0100FE14.pdf
RFQ
CPL05R0100JB313
CPL05R0100JB313
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 0.01 OHM 5W 5% AXIAL
In stoc: 47926 pcs
Descarca: CPL05R0100JB313.pdf
RFQ
CPL05R0100FE313
CPL05R0100FE313