CPL03R0700FE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0700FE31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL03R0700FE31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.07 OHM 3W 1% AXIAL
Foi de date: CPL03R0700FE31.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL03R0700FE31
Număr parc CPL03R0700FE31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.07 OHM 3W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31700 pcs Fișa cu date CPL03R0700FE31.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serie CPL Rezistenţă 70 mOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 70 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound