CPL03R0500JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0500JB31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPL03R0500JB31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.05 OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: CPL03R0500JB31.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPL03R0500JB31
Număr parc CPL03R0500JB31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.05 OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 45841 pcs Fișa cu date CPL03R0500JB31.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serie CPL Rezistenţă 50 mOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 50 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CPL03R0500FE31
CPL03R0500FE31
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 0.05 OHM 3W 1% AXIAL
In stoc: 41506 pcs
Descarca: CPL03R0500FE31.pdf
RFQ
CPL03R0500FE143
CPL03R0500FE143
Producători: Dale / Vishay
In stoc: 10384 pcs
Descarca: CPL03R0500FE143.pdf
RFQ
CPL03R0500JB313
CPL03R0500JB313
Descriere: RES 0.05 OHM 3W 5% AXIAL