CPF11K2000JKEE6
Dale / VishayDale / Vishay
CPF11K2000JKEE6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPF11K2000JKEE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RESISTOR METAL FILM 1W 1.20K OHM
Foi de date: CPF11K2000JKEE6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPF11K2000JKEE6
Număr parc CPF11K2000JKEE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RESISTOR METAL FILM 1W 1.20K OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 508556 pcs Fișa cu date CPF11K2000JKEE6.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie CPF Rezistenţă 1.2 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume CPF1.20KDTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 230°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 1.2 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film