CPCP1062R00JB311
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP1062R00JB311 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP1062R00JB311
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 62 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: CPCP1062R00JB311.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPCP1062R00JB311
Număr parc CPCP1062R00JB311 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 62 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 21305 pcs Fișa cu date CPCP1062R00JB311.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serie CPCP Rezistenţă 62 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.372" (34.85mm)
Caracteristici Flame Proof, Non-Inductive, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 62 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound