CPCP1050R00JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP1050R00JB32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP1050R00JB32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 50 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: CPCP1050R00JB32.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCP1050R00JB32
Număr parc CPCP1050R00JB32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 50 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10646 pcs Fișa cu date CPCP1050R00JB32.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serie CPCP Rezistenţă 50 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.372" (34.85mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 50 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound