CPCP103R000JB311
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP103R000JB311 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP103R000JB311
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: CPCP103R000JB311.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CPCP103R000JB311
Număr parc CPCP103R000JB311 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 22919 pcs Fișa cu date CPCP103R000JB311.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serie CPCP Rezistenţă 3 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.372" (34.85mm)
Caracteristici Flame Proof, Non-Inductive, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 3 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound