CPCP101R000FE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP101R000FE32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP101R000FE32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1 OHM 10W 1% RADIAL
Foi de date: CPCP101R000FE32.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCP101R000FE32
Număr parc CPCP101R000FE32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1 OHM 10W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9353 pcs Fișa cu date CPCP101R000FE32.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serie CPCP Rezistenţă 1 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.372" (34.85mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 1 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound