CPCP1015R00FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP1015R00FB32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP1015R00FB32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 15 OHM 10W 1% RADIAL
Foi de date: CPCP1015R00FB32.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCP1015R00FB32
Număr parc CPCP1015R00FB32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 15 OHM 10W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10250 pcs Fișa cu date CPCP1015R00FB32.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serie CPCP Rezistenţă 15 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.372" (34.85mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 15 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound