CPCP05R4700FE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP05R4700FE32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP05R4700FE32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.47 OHM 5W 1% RADIAL
Foi de date: CPCP05R4700FE32.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCP05R4700FE32
Număr parc CPCP05R4700FE32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.47 OHM 5W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10941 pcs Fișa cu date CPCP05R4700FE32.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie CPCP Rezistenţă 470 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.003" (25.48mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 470 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound