CPCP053K600FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP053K600FB32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP053K600FB32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.6K OHM 5W 1% RADIAL
Foi de date: CPCP053K600FB32.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCP053K600FB32
Număr parc CPCP053K600FB32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.6K OHM 5W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9543 pcs Fișa cu date CPCP053K600FB32.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie CPCP Rezistenţă 3.6 kOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.003" (25.48mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 3.6 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound