CPCP0510R00KE321
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP0510R00KE321 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP0510R00KE321
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 10 OHM 5W 10% RADIAL
Foi de date: CPCP0510R00KE321.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCP0510R00KE321
Număr parc CPCP0510R00KE321 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 10 OHM 5W 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8706 pcs Fișa cu date CPCP0510R00KE321.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie CPCP Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.003" (25.48mm)
Caracteristici Flame Proof, Non-Inductive, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 10 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound