CPCP03560R0JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP03560R0JB31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP03560R0JB31
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 560 OHM 3W 5% RADIAL
Foi de date: CPCP03560R0JB31.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
160 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCP03560R0JB31
Număr parc CPCP03560R0JB31 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 560 OHM 3W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 55497 pcs Fișa cu date CPCP03560R0JB31.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serie CPCP Rezistenţă 560 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (24.99mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 560 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound