CPCP0315R00FE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP0315R00FE32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCP0315R00FE32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 15 OHM 3W 1% RADIAL
Foi de date: CPCP0315R00FE32.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCP0315R00FE32
Număr parc CPCP0315R00FE32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 15 OHM 3W 1% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9687 pcs Fișa cu date CPCP0315R00FE32.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serie CPCP Rezistenţă 15 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (24.99mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 15 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound