CPCL05R0470JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCL05R0470JB32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CPCL05R0470JB32
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.047 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: CPCL05R0470JB32.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CPCL05R0470JB32
Număr parc CPCL05R0470JB32 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.047 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10506 pcs Fișa cu date CPCL05R0470JB32.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serie CPCL Rezistenţă 47 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.003" (25.48mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 47 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound